ul. Kołobrzeska 18
78-100 Budzistowo
Zapraszamy
Pon -Pt 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 14:00
609 498 239
dachy@metaltech.net.pl

Serwis dachowy

Dachy płaskie

Dachy skośne

Izolacje

Serwis dachowy

DACHY PŁASKIE

Specjalizacją firmy Metal-Tech od wielu lat są dachy płaskie stosowane na obiektach przemysłowych, handlowych, magazynowych oraz w budownictwie wielorodzinnym. Dzięki zastosowaniu zróżnicowanej technologii jesteśmy w stanie wykonać dach na nowych obiektach oraz poddać renowacji już wysłużone dachy.

Stosujemy systemy, które pozwalają na szybkie i precyzyjne wykonanie dachu z izolacją termiczną. Wykonujemy dachy płaskie, które posiadają pełne zabezpieczenia przeciwwodne, dzięki temu otrzymujecie Państwo gwarancję doskonałej ochrony hydrologicznej, co jak wiadomo jest ogromnie ważne.

Wykonujemy pokrycia dachów płaskich w pełnych systemach izolacji termicznej, oraz przeciwwodnej w zróżnicowanych zastosowaniach materiałowych w zależności od potrzeb klienta i specyfiki dachów.

Dachy płaskie wykonywane w najnowszej technologii, pozwalają na doskonałą izolację termiczną oraz na uzyskanie bardzo dużej trwałości. Od dłuższego czasu stosowanie specjalistycznych membran i pokryć bitumicznych na dachach płaskich, znacznie zwiększa ich wytrzymałość na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, przedłużając tym samym trwałość dachu.

Wykonujemy dachy płaskie z izolacjami ze styropianu, styroduru, wełny mineralnej oraz spienionych poliuretanów. Wiedza o najnowszych nowinkach technologicznych w dziedzinie izolacji pozwala nam wprowadzać liczne udogodnienia dla klientów. Pozwalające zredukować koszty ogrzewania a także obsługi serwisowej dachów.

DACHY SKOŚNE

Nasza firma od początku działalności dostarcza materiały pozwalające wykończyć dachy śkośne.
Od wielu lat zajmujemy sie także usługami montażu blach na takich dachach. Montaż blachodachówki, blach trapezowych, paneli dachowych czy blach „na rąbek klasyczny” nie stanowi dla nas problemu.

Specjalizujemy się także w dociepleniach już istniejących dachów od zewnątrz
płytami poliuretanowymi. Co pozwala ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem budynku i nie wymaga ingerencji w często już wykończone pod klucz poddasza.

Wykwalifikowani dekarze, własne rusztowania i windy dekarskie skracają czas remontów i do niezbędnego minimum. Priorytetem dla nas jest jakość,trwałość i estetyka naszych prac.

IZOLACJE

Izolacje termiczne i przeciwwilgociowe budynków ściśle powiązane jest z naszą działalnością.
Dostarczamy sprawdzonych i ekonomicznie opłacalnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Wiedza i doświadczenie pozwala nam dobrać odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.
Ochrona hydrologiczna jest dla nas priorytetem.

Wykonujemy izolacje termiczne w systemach tradycyjnych i odwróconych.
Izolujemy posadzki, budowle podziemne, tarasy i inne wymagające tego obiekty.
Wyselekcjonowani dostawcy zapewniają materiały najwyższej jakości i trwałości,
które pozwalają nam wykonać pracę na najwyższym możliwym poziomie z długoletnią gwarancją.

SERWIS DACHOWY

Świadczymy serwis gwarancyjny na obiektach wykonanych przez naszą firmą ,oraz prowadzimy pogotwie dekarskie na obiektach przemysłowych, handlowych oraz domach wielo i jednorodzinnych.

W nagłych przypadkach nasze ekipy serwisowe są w stanie dotrzeć do klienta w ciągu 24 godzin od daty wystawienia zamówienia.

Zajmujemy się czyszczeniem i malowaniem dachów oraz rynien. Naprawami powłok blaszanych oraz bitumicznych. Świadczymy usługi w zakresie napraw dachów wykonanychz membran PVC.

W okresach zimowych nasza firma zajmuje się odśnieżaniem dachów, niezależnie od ich wielkości.
A także montażem systemów przeciwoblodzeniowych.